دسته‌بندی نشده

مراحل راه اندازی یک آنلاین شاپ در اینستاگرام چیست؟

چگونه آنلاین شاپ در اینستاگرام بزنیم؟

راه اندازی آنلاین شاپ در اینستاگرام یکی از بهترین ایده‌ها برای کسب درآمد است. برای این‌که یک آنلاین‌شاپ در اینستاگرام داشته باشید، می‌توانید دو روش را انتخاب کنید. در روش اول با پشت‌سرگذاشتن چندین مرحله به پیج شما گزینه view shop اضافه می‌شود. با این گزینه مشتریان می‌توانند دسترسی کاملی به لیست محصولات شما داشته باشند. در روش دوم؛ اما شما یک صفحه اینستاگرام معمولی خواهید داشت که در آن به صورت حرفه‌ای محصولات خود را معرفی خواهید کرد. مسلما روش اول بهتر و اصولی‌تر است؛ اما هر کسب‌وکاری شرایط استفاده از آن را ندارد.

در ادامه ما هر دوی این روش‌ها را با هم مرور خواهیم کرد. پس اگر آماده راه‌اندازی فروشگاه اینستاگرامی خود و کسب درآمد از آن هستید، با ما همراه باشید.

روش راه اندازی فروشگاه با ویو شاپ در اینستاگرام

اینستاگرام قابلیت ویژه‌ای را برای مدیران فروشگاه‌های اینترنتی فراهم آورده است. با این قابلیت شما می‌توانید بسیاری از امکانات سایت فروشگاهی را در صفحه اینستاگرام خود داشته باشید. در این صورتف به پیج شما یک دکمۀ «view shop» اضافه می‌شود. شما می‌توانید فهرستی از محصولات خود را آماده کنید تا وقتی که کاربران روی این دکمه ضربه می‌زنند، به کاتالوگ دیجیتال‌تان دسترسی داشته باشند. به‌علاوه، می‌توانید در پست‌های خود محصولات مختلف را تگ کنید. با این کار یک آیکون کوچک کیف‌مانند به پست‌ها اضافه می‌شود تا کاربر متوجه شود که با یک محصول روبه‌رو شده است.

با ضربه‌زدن روی محصول کاربر می‌تواند مشخصات کامل آن را مشاهده کند. درست مثل وقتی که یک صفحه معرفی محصول را در سایت بررسی می‌کند. جالب اینجاست که حتی برای کاربران آمریکایی امکان پرداخت و خرید مستقیم در اینستاگرام هم وجود دارد. حتما با خواندن این مزایا شما هم مشتاق شده‌اید تا هرچه زودتر آنلاین شاپ حرفه‌ای خود را ادر اینستاگرام راه اندازی کند. متاسفانه باید بدانید این روش شرایط خاصی دارد که دسترسی را برای از کسب‌وکارها سخت می‌کند. از جمله این که:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *